Gesellschaft

AxaMehr sehen

addressAdresseCity WARSAW, SILESIA, POLAND
KategorieArbeit

Jobbeschreibung

  • Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biura i recepcji - Dbanie o czystość i porządek w biurze. Koordynacja zamówień artykułów biurowych i spożywczych. Nadzór nad drobnymi pracami dostawców, kontakt z serwisem budowlanym i dostawcami sprzętu biurowego. Opieka nad gośćmi. Kontrole bezpieczeństwa i środowiska pracy. Współpraca we wszystkich projektach i działaniach biura.
  • Wsparcie kierownictwa i innych działów - Wsparcie spotkań biznesowych (rezerwacja i przygotowanie sal konferencyjnych, koordynacja cateringu itp.) Wsparcie administracyjne zarządu firmy. Wsparcie przy organizacji podróży służbowych dla pracowników, współpraca przy organizacji podróży służbowych pracowników zagranicznych. Wsparcie procesów rekrutacyjnych w zakresie nowych pracowników - przydzielanie kart dostępu, szafek osobistych itp., Pomoc w organizacji czasu wolnego dla pracowników.
  • Prace administracyjne - obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, administrowanie i archiwizowanie umów i dokumentów. Obsługa poczty elektronicznej.
  • Wsparcie w zarządzaniu flotą samochodową - koordynacja odbioru i zwrotu samochodów, serwis i kontrole.
  • Inne czynności zgodnie z poleceniami przełożonego i aktualnym zestawem szczegółowego opisu czynności służbowych.

#LI-CEE

Your Profile

Umiejętności i predyspozycje:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2 (znajomość języka angielskiego zostanie zweryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej)
  • Rzetelność, samodzielność, pracowitość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność obsługi i pracy z komputerem (MS Office i Internet)

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru benefitu: prywatna opieka medyczna / karta Multisport / karta przedpłacona - 100 zł netto miesięcznie, oferowana po 3 miesiącach
  • Karta lunchowa - 27 zł za dzień pracy, oferowana po 1 miesiącu
  • Dodatek za pracę w systemie home office - 140 zł netto miesięcznie, od pierwszego dnia
  • Bezpłatne roczne ubezpieczenie turystyczne AXA Partners w najwyższym wariancie - oferowane po 3 miesiącach
  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe i zniżki na inne produkty ubezpieczeniowe AXA - oferowane po 3 miesiącach
  • Zniżki na produkty i usługi partnerów biznesowych i dostawców firmy - oferowane po 3 miesiącach
  • Bezpłatne kursy e-learningowe
  • Bezpłatne napoje w miejscu pracy

About AXA

AXA Group is the world leader in insurance and asset management. We protect and advise our clients at every step in their lives, by offering products and services which satisfy their needs in the areas of insurance, personal protection, saving and asset management. AXA is the leading insurance brand worldwide, with over 100 million clients. We are transforming from payer to partner for our client, with a strong focus on risk prevention.

Our mission: Empower people to live a better life.
Our values: Customer First, Courage, Integrity and One AXA.

About the Entity

AXA Partners is an AXA transversal business unit offering a wide range of solutions in assistance services, travel insurance and credit protection.
AXA Partners’ role is also to implement innovative solutions emerging from the AXA Innovation unit.
Our mission is to help our Corporate clients to enrich their customers’ experience, with more than 9,000 employees at their service anywhere,
anytime.

What We Offer

By joining AXA Partners, you will work in a responsible company, which offers a real culture of expertise & diversity. Our focus is on accelerating the development of everyone’s skills, whilst offering attractive and competitive compensation and opportunities for professional development and growth.

Additionally, at AXA, we work to make a real difference to people - when amazing things happen and when we create opportunities for a better life, the feeling of pride is extraordinary.

Refer code: 1198772. Axa - Der vorherige Tag - 2024-03-05 18:58

Axa

City WARSAW, SILESIA, POLAND

Jobs mit Freunden teilen

Verwandte Berufe

Office Specialist

Settlement Specialist Middle Office

Coni+Partner Ag

Zürich

2 vor wenigen Monaten - gesehen

Specialist Project Office for Product Line Sensors

Infineon Technologies

München, Bayern

SEO Specialist - Google Analytics / Performance Marketing / Home Office (m/w/d)

Workwise Gmbh

Frankfurt am Main, Hessen

Specialist Office Administration

Nonthaburi

Administrativ Assistant / Office Specialist QPPV for CSL Behring in Bern

We Make It Gmbh

Reinach

Customer Service Specialist (office based)

Abbott

Location United Kingdom - Loughton

3 vor wenigen Monaten - gesehen

Back Office Specialist with Arabic - Levantine (m/f/d)

Telus

Germany

Pediatric Office Sales Specialist - Richmond, VA

Abbott

Location United States - Virginia - Richmond

Environmental Engineer/Water Protection Officer (Specialist for AwSV)

Tesla

Brandenburg

Adevinta

Milano,  Italy