Gesellschaft

DhlMehr sehen

addressAdresseNitra JLR, Nitriansky kraj, Slowakei
type Form der ArbeitUnbefristet
KategorieGastronomie

Jobbeschreibung

Chceli by ste pracovať pre TOP zamestnávateľa na trhu? Pridajte sa k nám do logistickej automobilovej prevádzky v Nitre.

Vašou náplňou práce bude:
• Prijímať, vydávať, vychystávať materiál a kontrolovať ho podľa objednávky
• Príjímať a fyzicky kontrolovať materiál v porovnaní s dodacím listom – operátor skladu na príjme
• Pracovať so skenerom
• Prebaľovať, triediť, prerátavať materiál
• Manuálne zaskladňovať/vyskladňovať do/z regálov
• Vykonávať inventúry

3- zmenná prevádzka:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
22:00 - 06:00

Miesto výkonu práce: Nitra
Mzdové podmienky: 1080€ - 1191EUR/mesiac
Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy  + všetky zákonné príplatky (práca v noci, práca v sobotu, nedeľu, a iné)

Zamestnanecké výhody, benefity
• V prípade záujmu možnosť zaškolenia na vodiča VZV
• Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Poskytujeme ubytovanie
• Možnosť kariérneho rastu
• Multisport karta
• Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní
****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. V prípade otázok zavolajte na infolinku +421917300000.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o., DHL Exel Slovakia, s.r.o., DHL Supply Chain (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

• Ochota pracovať na 3 zmeny
• Bezúhonnosť
• Práca je vhodná je pre každého, nepotrebujete predchádzajúcu skúsenosť, pretože všetko potrebné Vás naučíme.
Refer code: 1192389. Dhl - Der vorherige Tag - 2024-02-14 17:56

Dhl

Nitra JLR, Nitriansky kraj, Slowakei

Jobs mit Freunden teilen