Gesellschaft

DhlMehr sehen

addressAdresseBudapest, Budapest, Ungarn
type Form der ArbeitUnbefristet
KategorieArbeit

Jobbeschreibung

A DHL Freight,

Európa egyik legnagyobb közúti szállítmányozója

Telesales értékesítési ügyintéző

kollégát keres főállású munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A DHL Freight szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ajánlatok kiadása, nyomon követése
  • A Telesales portfólió fejlesztése és karbantartás az éves célkitűzések teljesítéséhez
  • Fogyasztói igények felmérése, értékelése
  • Hideg és meleghívások indítása
  • A mindenkor használatos árkalkulációs és CRM rendszerek használata
  • Szoros együttműködés az Ügyfélszolgálati csoporttal az ügyfél megrendelések, aktivitások és igények nyomon követesével
  • Az ügyfélkör fejlesztéséhez szükséges targetlisták folyamatos bővítése, karbantartása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Logisztika területén szerzett tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit mi kínálunk:

  • Jó csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés részben home-office lehetőséggel

Munkavégzés helye:

1185 Budapest, Nemzetközi Repülőtér, DHL épület (264), XVIII. kerület

Amennyiben szeretne csapatunkhoz csatlakozni, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a bérigény megjelölésével az allas.freight@dhl.com e-mailcímre.

A tárgy mezőbe írja be: Telesales.

Refer code: 1186369. Dhl - Der vorherige Tag - 2024-02-01 17:18

Dhl

Budapest, Budapest, Ungarn

Jobs mit Freunden teilen