Gesellschaft

DhlMehr sehen

addressAdresseMiędzyrzecz, Lubuskie, Polen
type Form der ArbeitUnbefristet
KategorieConsulting

Jobbeschreibung

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Kto ma umiejętności, których potrzebuje nasza firma? Ty!

Razem tworzymy łańcuch profesjonalistów - Zostań naszym ogniwem!

Jako DHL  jesteśmy światowym liderem w zarządzaniu  łańcuchem dostaw i wspieramy naszych klientów w rozwoju biznesu. DHL Supply Chain działa w ponad 23 krajach na całym świecie, bezpiecznie i rzetelnie łącząc ludzi oraz firmy, umożliwiając globalny przepływ handlu. W Polsce zatrudnia ponad 6800 pracowników i obsługuje blisko 20 magazynów o łącznej powierzchni ponad 740 000 m2. Nasi pracownicy codziennie zajmują się dostarczaniem najlepszych rozwiązań logistycznych a także obsługują największe magazyny w Polsce i na Świecie dla różnych branż (w tym handlu elektronicznego, technologii, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, energii, motoryzacji i handlu detalicznego).
Pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, których u nas nie brakuje!

Co oferujemy?

  • Realne możliwości rozwoju - już ponad 70% procesów rekrutacji wyłaniamy z kandydatów wewnętrznych;
  • Szybki proces rekrutacji;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku dynamicznym, w którym ważne są takie obszary jak samodzielność i odpowiedzialność;
  • Współpracę z zespołem ludzi ambitnych, ceniących partnerskie relacje w pracy, nastawionych na współpracę i wymianę doświadczeń;
  • Opiekę medyczną;
  • Bony świąteczne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Dofinansowanie karty sportowej (Multisport).

Zakres zadań na stanowisku:

  • Zapewnienie doskonałego wsparcia dla usług świadczonych na rzecz klientów
  • Zapewnienie informacji dla klienta, wyjaśnianie rozbieżności i reklamacji ze strony klienta
  • Informowanie pozostałych działów o potrzebach, prośbach klienta
  • Kontakt z klientem w j. angielskim lub niemieckim;
  • Przygotowanie i wysyłanie raportów do klienta w cyklu dziennym i tygodniowym;
  • Udział i inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Kompletowanie dokumentów do odpraw celnych;
  • Współpraca z Agencją Celną;
  • Organizowanie akcji specjalnych zleconych przez klienta;
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Dobra znajomość j. angielskiego i mile widziany j. niemiecki;
  • Mile widziana znajomość SAP;
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel;
  • Umiejętność negocjacji.

Co się dzieje po wysłaniu CV z Twoja aplikacją?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie. Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach. W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.
Refer code: 1195899. Dhl - Der vorherige Tag - 2024-02-24 12:13

Dhl

Międzyrzecz, Lubuskie, Polen

Jobs mit Freunden teilen